• Chudnutie hypnoterapiou (program) - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

  Program Chudnutie hypnoterapiou

  Program je vhodný ak je klient psychicky v pohode a má možnosť venovať programu dostatočnú pozornosť. Obsahuje 5 stretnutí, čo obvykle postačuje na dosiahnutie trvalej zmeny v neželanom správaní a očakávaných pozitívnych zmien.

  Priebeh programu Chudnutie hypnoterapiou

  Na začiatku programu spoločne zhodnotíme vašu situáciu, odhalíme príčiny a určíme aktuálne udržiavače neželaného stavu. Tak ako pri riešení všetkých ďalších problémov v Centre HYPNOS, aj pri skúmaní dôvodov nadváhy a nesprávneho stravovania uplatňujeme naše celostné chápanie súvislostí. Okrem vašich stravovacích návykov a pohybových aktivít preveríme aj váš emocionálny stav a psychickú nepohodu. Preskúmame všetky dôležité oblasti vášho súčasného i uplynulého života a zistíme pôvod prežívaných negatívnych pocitov, ktoré môžu mať na udržiavanie vašej nadváhy zásadný vplyv. Po ukončení diagnostiky vám objasníme dôvody vašej nadváhy a vypracujeme plán terapie s ohľadom na vaše osobnostné rysy, možnosti a aktuálne okolnosti.

  Samotná hypnoterapia začína edukáciou a zmenou nevhodných postojov. Pomôžeme vám odstrániť prípadné nesprávne myslenie, chybné správanie a znížiť mieru stresu. Hypnotickými technikami zvyšujeme vaše sebavedomie motiváciu na nadchádzajúcu pozitívnu zmenu. Hypnózou oslabujeme vaše vnímanie pocitu hladu a nutkanie na neželané správanie. Inými slovami – pomáhame vám zmeniť sa na takého človeka, akým si želáte byť vy sami.

  Darčekový poukaz Centra HYPNOS na program Chudnutie hypnoterapiou

  Výsledok programu Chudnutie hypnoterapiou

  Výsledkom programu je to, že postupne získate správne a zdravé návyky pri výbere potravín, ich množstve i rytme stravovania. Vyberiete a osvojíte si vhodnú formu pohybových aktivít a mieru záťaže zameranú na spaľovanie tukov. Naučíte sa relaxovať, zvládať stres a pracovať so svojimi emóciami.

  To najdôležitejšie však je, že zmeníte váš postoj k boju s nadváhou. Rýchle diéty a hladovanie vás už viac nemusia zaujímať, pretože vy dosiahnete dlhodobú a trvalú pozitívnu zmenu životného štýlu. To vám bude prinášať dobré pocity každý deň po zvyšok vášho života.

  Program Chudnutie hypnoterapiou vedie Ivana Matejovičová a jeho cena je 360€.

  • Dohodnite si úvodnú konzultáciu

   Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

  Chudnutie hypnoterapiou (sedenia) - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

  Individuálne stretnutia - ďalšia možnosť riešenia nadváhy

  Individuálne stretnutia sú vhodnou voľbou v prípade, keď má klient pridružené problémy pri boji s nadváhou alebo ak mu spôsob života neumožňuje venovať procesu chudnutia potrebnú pozornosť.

  Ak by ste si neboli istí, ktorá z možností je pre vás tá správna, využite pol hodinovú bezplatnú konzultáciu, v rámci ktorej spoločne vyberieme aj pre vás to správne riešenie.

  • Dohodnite si úvodnú konzultáciu

   Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

  Súvisiace témy

  • Prejedanie záchvatové

   Nárazové jedenie veľkých porcií jedla súvisiace s prežívaním stresu, negatívnych pocitov alebo konkrétnych záťažových udalostí.

  • Prejedanie súvislé

   Súvislé jedenie veľkých porcií jedla bez zrejmej príčiny, v priebehu celého dňa a počas dlhšieho časového obdobia.

  • Nutkavé ujedanie

   Opakované jedenie malých dávok potravy, ktoré človek nedokáže vlastnou vôľou zastaviť alebo obmedziť.

  Oblasť : Psychika, emócie a správanie

  Súvisiace články v našom blogu

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.