Na čo slúži úvodná konzultácia

Ak máte problém, ktorý máte záujem vyriešiť, oslovte nás a my vám vždy ochotne pomôžeme. Vyžite úvodnú konzultáciu v Centre HYPNOS a príďte sa osobne uistiť, že aj s vašim problémom vám dokážeme účinne pomôcť.

Úvodná konzultácia je stretnutie s hypnoterapeutom Centra HYPNOS. Slúži na to, aby ste sa mohli informovať o možnostiach využitia našej terapie na riešenie vášho problému, o obsahu a priebehu stretnutí a aby sme si mohli spoločne ujasniť vzájomné predstavy a očakávania.

Osobné stretnutie umožní terapeutovi vykonať základnú diagnostiku, spoznať a objektívnejšie posúdiť váš problém, vašu situáciu a vašu aktuálnu psychickú kondíciu. Terapeut vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky a dostatočne vysvetlí, prečo môže byť naša forma pomoci aj vo vašom prípade účinná. Vďaka týmto informáciám presnejšie odhadne počet potrebných sedení na dosiahnutie vášho cieľa a tým aj predpokladanú dĺžku terapie. Následne sa môžete sami rozhodnúť, či máte záujem hypnoterapiu absolvovať.

Ak by sme na základe diagnostického rozhovoru zistili, že hypnoterapia by pre vás nebola vhodná forma pomoci, ochotne vám odporučíme iné vhodné spôsoby riešenia vášho problému.

Podmienky a termín úvodnej konzultácie

Úvodná konzultácia trvá 60 minút.
Termín je potrebné zarezervovať vopred.
Cena úvodnej konzultácie:
• Mgr. Ivana Matejovič – 100 €/hod.

Postup rezervácie termínu úvodnej konzultácie

Ako to prebieha:

1. Vyplníte a odošlete formulár na tejto stránke.
2. My vám zašleme zálohovú faktúru (na poskytnutú emailovú adresu).
3. Po prijatí vašej úhrady si dohodneme termín úvodnej konzultácie (zvyčajne do 7-10 pracovných dní).
4. Na osobnom stretnutí zistíme všetko dôležité a ponúkneme vám možnosti riešenia.
5. Ak sa rozhodnete hypnoterapiu absolvovať, poskytneme vám všetky informácie o ďalšom postupe.

Termín úvodbnej konzultácie si môžete dohodnúť cez kontaktný formulár, uvedený na tejto stránke. Pokojne nám napíšte aj v prípade ak sa chcete ohľadne možnosti riešenia vášho problému zatiaľ len informovať. Odpoveď vám zašleme v priebehu dvoch pracovných dní na e-mailovú adresu, ktorú uvediete vo formulári.

Bezplatná konzultácia - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

Objednávka úvodnej konzultácie

Individuálnu terapiu aktuálne neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Hypnoterapeut:

Meno a priezvisko*

Poštová adresa*

Vek*

E-mail*

Mobil*

Predmet správy*

Popis problému*

Vaša správa