Detská hypnóza - hypnóza pre deti - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

Čo je detská hypnóza

Na rozdiel od dospelých, deti sú všeobecne vnímavejšie k hypnóze a sú oveľa ľahšie ovplyvniteľné ako dospelí. Majú živú predstavivosť, ktorá im pomáha privodiť požadovanú zmenu. Dieťa si vôbec neuvedomuje, že počas hier či rozprávania dochádza k hypnotickým sugesciám, ktoré mu pomáhajú zvládnuť jeho problém. V dôsledku toho, detská hypnóza môže priniesť účinné výsledky veľmi rýchlo. Centrum HYPNOS™

Ako pomáhame deťom hypnózou a hypnoterapiou

Detská hypnóza je veľmi účinným nástrojom pomoci deťom na nevedomej úrovni ich mysle. Tento druh hypnoterapie je jemný a hravý. Hypnoterapeut používa pri detskej hypnóze rôzne druhy techník, napríklad terapeutické rozprávky, detskú kresbu, básničky, riekanky, hranie rolí, hračky alebo obľúbených hrdinov z kníh či rozprávok. Mnohým deťom vytvárame príbeh, v ktorom vystupuje dieťa ako hlavný hrdina či poradca.

Pomôžeme pri týchto problémoch u detí

Úzkosti
Strachy
Nízke sebavedomie
Cmúľaním palca
Nočné pomočovanie

Rozvod rodičov
Zmena školy
Šikanovanie
Sťahovanie a pod.

  • Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

    Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

Upozornenie

Služby Centra hypnózy a hypnoterapie HYPNOS nemôžu byť a nie sú náhradou za riadnu zdravotnú starostlivosť! Ak Vaše dieťa má alebo sa domnievate, že môže mať zdravotné alebo psychické problémy, rozhodne ich vždy najskôr prekonzultujte s jeho praktickým lekárom alebo detským psychológom. Hypnózu a hypnoterapiu neplnoletým osobám poskytujeme výhradne s písomným súhlasom zákonného zástupcu.

Oblasti služieb Centra HYPNOS

Články v našom blogu

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.