Upozornenie: Bezplatná konzultácia je aktuálne dostupná iba v pobočke v Spišskej Novej Vsi.

Na čo slúži bezplatná konzultácia

Ak máte problém, ktorý máte záujem vyriešiť, oslovte nás a my vám vždy ochotne pomôžeme. Vyžite bezplatnú konzultáciu v Centre HYPNOS a príďte sa osobne uistiť, že aj s vašim problémom vám dokážeme účinne pomôcť.

Beplatná konzultácia je stretnutie s hypnoterapeutom Centra HYPNOS. Slúži na to, aby ste sa mohli informovať o možnostiach využitia našej terapie na riešenie vášho problému, o obsahu a priebehu stretnutí a aby sme si mohli spoločne ujasniť vzájomné predstavy a očakávania.

Terapeut vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky a dostatočne vysvetlí, prečo môže byť naša forma pomoci aj vo vašom prípade účinná. Osobné stretnutie umožní terapeutovi objektívnejšie posúdiť váš problém, vašu situáciu a váš aktuálny psychický stav. Vďaka týmto informáciám presnejšie odhadne počet potrebných sedení na dosiahnutie vášho cieľa a tým aj predpokladanú cenu terapie. Následne sa môžete sami rozhodnúť, či máte záujem hypnoterapiu absolvovať.

Podmienky a termín bezlatnej konzultácie

S každým záujemcom o naše služby si ochotne dohodneme jednu bezplatnú konzultáciu. Ak sa na svoj zarezervovaný termín záujemca nedostaví alebo ho zruší menej ako 48 hodín pred jeho začiatkom, môže neskôr využiť už len platenú úvodnú konzultáciu.

Bezplatná konzultácia trvá 30 minút.
Termín je potrebné zarezervovať vopred.
Termín si môže zarezervovať len ZÁUJEMCA OSOBNE (nie rodinný príslušník, partner a pod.)

Bezplatná konzultácia - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

Dohodnite si s nami termín konzultácie

Termín bezplatnej konzultácie si môžete dohodnúť cez kontaktný formulár, uvedený na tejto stránke. Pokojne nám napíšte aj v prípade ak sa chcete ohľadne možnosti riešenia vášho problému zatiaľ len informovať. Odpoveď vám zašleme v priebehu dvoch pracovných dní na e-mailovú adresu, ktorú uvediete vo formulári.

Termín bezplatnej konzultácie si môžete dohodnúť TU>

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.