Miroslav DanajMiroslav Danaj je diplomovaný hypnoterapeut, konzultant, mentor a lektor v oblasti psychických a psychosomatických problémov, osobnostného rozvoja, medziľudských vzťahov a riešenia náročných situácií.

Spolu s mnohými terapeutickými a hypnotickými technikami využíva pri práci s klientom aj svoje znalosti a praktické zručnosti z ďalších oblastí ako psychológia, psychoterapia, sociológia, behavioralistka, NLP, verbálna a neverbálna komunikácia a mikrovýrazy tváre.

Miroslav Danaj je zakladateľ a riaditeľ Centra HYPNOS. Je skúsený terapeut, osobnostne zrelý a pragmatický človek. Vďaka jeho osobitému vnímaniu súvislostí dokáže vyriešiť aj závažné dlhotrvajúce problémy či veľmi zložité situácie.

Aktuálne poskytuje Miroslav Danaj len osobné konzultácie na riešenie problému. Terapiu je možné následne absolvovať u jeho kolegyne Ivany Matejovič.

Odborné vzdelanie

Štúdium absolvoval na prestížnej škole The UK College of Hypnosis & Hypnotherapy v Londýne, zameranej na prístup založený na dôkazoch (evidence-based). V roku 2009 získal diplom v oblasti Klinická hypnózaKognitívno-behaviorálna hypnoterapia.

Je členom britských organizácie The National Council for Hypnotherapy a registra hypnoterapeutov The Register for Evidence-Based Hypnotherapy & Psychotherapy.

Terapeutické techniky

Miroslav Danaj poskytuje osobné konzultácieintegratívnu hypnoterapiu, v rámci ktorej kombinuje tieto metódy:
• Klinická hypnoterapia
• Celostná krátkodobá hypnoterapia
• Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia
• Racionalno-emocionalno-behavioralna terapia
• Neurolingvistické programovanie
• Psychoedukácia a tréning
• Konzultačné služby

Cenník služieb - Miroslav Danaj

Platný od 15.06.2018. Všetky ceny sú vrátane DPH (20%). Pri večerných termínoch stretnutí (po 17.00 hod.) sa k uvedeným cenám pripočíta príplatok 25%.

SlužbaTrvanie stretnutiaCena za hodinu
Osobná konzultácia1 hodina 125 €

Ivana MatejovičováPrejsť na profil
Ivany Matejovič

  • Dohodnite si osobnú konzultáciu.

    Poraďte sa o spôsobe riešenia Vášho problému.

Skúsenosti klientov Miroslava Danaja

.

Miroslav Danaj v médiách

.

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.