Miroslav DanajMiroslav Danaj je diplomovaný hypnoterapeut, konzultant, mentor a lektor v oblasti psychických a psychosomatických problémov, osobnostného rozvoja, medziľudských vzťahov a riešenia náročných situácií.

Spolu s mnohými terapeutickými a hypnotickými technikami využíva pri práci s klientom aj svoje znalosti a praktické zručnosti z ďalších oblastí ako psychológia, psychoterapia, sociológia, behavioralistka, NLP, verbálna a neverbálna komunikácia a mikrovýrazy tváre.

Miroslav Danaj je zakladateľ a riaditeľ Centra HYPNOS. Je skúsený terapeut, osobnostne zrelý a pragmatický človek. Vďaka jeho osobitému vnímaniu súvislostí dokáže vyriešiť aj závažné dlhotrvajúce problémy či veľmi zložité situácie.

Odborné vzdelanie

Štúdium absolvoval na prestížnej škole The UK College of Hypnosis & Hypnotherapy v Londýne, zameranej na prístup založený na dôkazoch (evidence-based). V roku 2009 získal diplom v oblasti Klinická hypnózaKognitívno-behaviorálna hypnoterapia.

Je členom britských organizácie The National Council for Hypnotherapy a registra hypnoterapeutov The Register for Evidence-Based Hypnotherapy & Psychotherapy.

Terapeutické techniky

Miroslav Danaj poskytuje osobné konzultácieintegratívnu hypnoterapiu, v rámci ktorej kombinuje tieto metódy:
• Klinická hypnoterapia
• Celostná krátkodobá hypnoterapia
• Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia
• Racionalno-emocionalno-behavioralna terapia
• Neurolingvistické programovanie
• Psychoedukácia a tréning
• Konzultačné služby

Cenník služieb - Miroslav Danaj

Platný od 15.06.2018. Všetky ceny sú vrátane DPH (20%). Pri večerných termínoch stretnutí (po 17.00 hod.) sa k uvedeným cenám pripočíta príplatok 25%.

SlužbaTrvanie stretnutiaCena za hodinu
Osobná / úvodná konzultácia1 hodina 125 €
Integratívna hypnoterapia1 hodina 125 €

Ivana MatejovičováPrejsť na profil Ivany Matejovič

  • Dohodnite si osobnú konzultáciu.

    Poraďte sa o spôsobe riešenia Vášho problému.

Skúsenosti klientov Miroslava Danaja

.

Miroslav Danaj v médiách

.

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.