Centrum HYPNOS - Ružinov

Vitajte v Centre HYPNOS

HYPNOS je moderné centrum hypnózy a hypnoterapie v Bratislave. Naše služby zameriavame na efektívne a trvalé zlepšovanie duševného i telesného zdravia a celkové zvýšenie kvality vášho života.

Našim hlavným cieľom je prinášať klientom centra len kvalitné a spoľahlivé služby. Dosiahnuť vašu úprimnú spokojnosť a srdečný úsmev na vašej tvári je pre nás každodennou výzvou, hlavnou prioritou a tou najväčšou hodnotou.

V Centre HYPNOS vás čaká príjemná rodinná atmosféra, ľudské jednanie, otvorenosť, úprimnosť, pochopenie bez súdenia a hlavne rýchle a trvalé pozitívne zmeny vo vašom živote.

Zistite viac o hypnóze a hypnoterapii alebo o terapeutickom prístupe.

Fotogaléria Centra HYPNOS

10 dôvodov, prečo si vybrať Centrum HYPNOS

1

Máme racionálny pohľad na problémy a pragmatický prístup k ich riešeniu.

2

Celostné vnímanie problémov nám umožňuje zohľadniť všetky dôležité okolnosti.

3

Máme bohaté skúsenosti s riešením aj veľmi vážnych psychických stavov a situácií.

4

Hypnóza a hypnoterapia je naša hlavná pracovná náplň, nie len doplnková činnosť.

5

Využívame tie najúčinnejšie techniky pomoci a dosahovania pozitívnych zmien.

6

Náš terapeutický prístup je v porovnaní s klasickými prístupmi efektívnejší a spoľahlivejší.

7

Garantujeme odbornosť, profesionalitu a využívanie len overených a spoľahlivých techník.

8

Poskytujeme pomoc pri širokej škále psychických a psychosomatických problémov.

9

Pri práci s klientom rešpektujeme jeho aktuálnu situáciu a celkový psychický stav.

10

Úprimne nám záleží na tom, aby ste boli s našimi službami dlhodobo spokojní.

Bonus

Príjemné prostredie a veľmi pohodlné parkovanie.

Skúsenosti klientov Centra HYPNOS

Spím ako bábo

Zaspávam skôr ako manželka a vstávam až na budík. Žiadne počítanie ovečiek a vstávanie o štvrtej ráno. Pre niekoho možno obyčajná vec, ale pre mňa zázrak po 6 rokoch trápenia. Pomohli ste mi viac ako si viete predstaviť.

Erik B. (51)
Terapeut:Miroslav Danaj

Ďakujem vám

Ďakujem Vám. Neviem čo viac povedať a ani ako poďakovať. Ako sa dá viac poďakovať za úplnú zmenu života a vlastne aj za jeho záchranu! Jedno veľké ĎAKUJEM, za mňa a celú moju rodinu.

Andrej P. (44)
Terapeut:Miroslav Danaj

Pískanie v ušiach

Tinnitus mi ničil život dlhé štyri roky. Kto to nezažil, ťažko pochopí ako vie obyčajné pískanie v uchu človeka znervóznieť. Hypnóza u vás bolo po dlhom hľadaní to jediné čo mi naozaj uľavilo, inak by som sa už asi fakt zbláznila.

Katka L. (35)
Terapeut:Miroslav Danaj

Strach z lietania

Posielam krásny pozdrav zo slnečnej Cuby! Dala som to! Naši čakali na letisku a neverili, že naozaj odlietam. Môj prvý let!!! Odletela som v pohode, aj let dala v pohode, mali ste pravdu. Dali ste mi slobodu, teraz môžem ísť kam len chcem, veľká vďaka!

Martina N. (28)
Terapeut:Miroslav Danaj

Super, vrelo odporúčam

Vaše centrum, pán Danaj, by malo byť prvou zastávkou pre všetkých, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život a byť šťastnejší. Moja osobná skúsenosť to len potvrdzuje. Ďakujem a len tak ďalej

Michal W. (32)
Terapeut:Miroslav Danaj

Veľmi príjemné prekvapenie

Na Slovensku som v takúto úroveň pomoci naozaj vôbec nečakala. Predbehli ste všetky moje očakávania. Doteraz som poznala len bežných psychológov, ale ten Váš spôsob pomoci sa s tým vôbec nedá porovnávať, je to niečo úplne iné. Mne ste veľmi pomohli a môžem Vašu pomoc odporučiť každému, kto preferuje racionálne riešenia problémov. Ďakujem Vám

Elena A. (41)
Terapeut:Miroslav Danaj

Maximálna spokojnosť

Prvé miesto kde som sa nechodila iba porozprávať s terapeutkou, ale naozaj riešiť môj problém. Veľký záujem o mňa a o vyriešenie problému bez odbočovania, to hodnotím najpozitívnejšie.

Inga N. (34)
Terapeut:Ivana Matejovič

Za 10 rokov som vymenil

Za 10 rokov som vymenil 5 psychológov, 3 psychiatrov a už ani neviem koľko liekov. U vás som za pár mesiacov vymenil celý svoj starý život za nový. Konečne som úplne v pohode, spokojný a taký, aký som vždy chcel byť. Pán Danaj, nikdy nezabudnem čo ste pre mňa urobili – ďakujem vám

Tomáš B. (50)
Terapeut:Miroslav Danaj

Fóbia z cestovania

Potreboval som sa zbaviť fóbie z cestovania. Už po prvom stretnutí som cítil zmeny a teraz si na to skoro ani nespomeniem. Dík za pomoc.

Tóno N. (24)
Terapeut:Miroslav Danaj

Verejný prejav.

Milujem svoju prácu, ale meetingy boli pre mňa nočná mora. Vďaka Vašej pomoci sa dnes teším na každý ďalší meeting a šancu povedať niečo pred kolagami alebo pred šéfkou. Stále prekračujem svoje zóny komfortu, posúvam svoje osobné hranice a viem, že s tým nikdy neprestanem lebo ma to veľmi baví. Je to zábava, keď vidím ako prekvapení sú ľudia, čo ma dlhšie nevideli. Ešte raz vďaka za pomoc.

Maja R. (38)
Terapeut:Miroslav Danaj

Zobraziť všetky skúsenosti klientov Centra HYPNOS

Boh Hypnos

Boh Hypnos - Centrum HYPNOSHypnos bol starogrécky boh spánku a spánok sám. So svojou matkou, bohyňou noci Nyktou, prichádzal každú noc na svet, putoval po zemi aj po mori a zosielal na všetko živé spánok, ktorým zbavoval útrap a starostí. Hypnos bol často vyobrazovaný ako mladík s orlími krídlami na hlave. V rukách mával barlu alebo makovicu, ktorou sa dotýkal ľudských spánkov. Nikto nemohol odolať jeho moci, dokázal uspať aj samotného boha Dia.