• Psychika, emócie a správanie

  Problémy s psychikou, emóciami a správaním, ktoré sa prejavujú rôznymi neželanými zmenami v duševnej oblasti, vnútornom prežívaní, telesnými príznakmi alebo neželaným konaním. Fóbie, úzkosti, panika, stres, emócie, nálady, zlozvyky, závislosti, spánok, príjem potravy, sexuálne problémy a zajakávanie.
  Prejsť na stránku →

 • Partner, rodina a vzťahy

  Partnerský vzťah, rodinné a príbuzenské vzťahy, vzťahy s deťmi, priateľské vzťahy, vzťahy na pracovisku alebo v škole. Rozchody, rozvody, žiarlivosť, sklamanie, osamelosť a ďalšie problémy.
  Prejsť na stránku →

 • Osobnostný rozvoj

  Vedomá snaha o osobný rast zlepšovaním rôznych zručností, rozširovaním vedomostí a zvyšovaním vlastného sebauvedomenia, ktoré sa týkajú mysle, tela, duše, miery úspešnosti a zvyšovania osobného výkonu v rôznych oblastiach života.
  Prejsť na stránku →

 • Telesné zdravie

  Telesné a psychosomatické problémy ako napríklad syndróm dráždivého čreva, kožné problémy, tinnitus, syndróm nepokojných nôh, zmierňovanie bolesti a prejavov menopauzy, nadmerné potenie a ďalšie.
  Prejsť na stránku →

 • Príjemné tehotenstvo a pôrod

  Podpora počatia pomocou hypnózy a hypnoterapie je preukázateľne efektívna metóda zvýšenia úspešnosti otehotnenia. Doprajte si príjemnejšie, pozitívnejšie a radostnejšie tehotenstvo a ľahší pôrod v úplnej psychickej i telesnej pohode.
  Prejsť na stránku →