Ľutujeme, z dôvodu nízkeho počtu záujemcov sa oba zverejnené kurzy neuskutočnia.
Ďakujeme za pochopenie.

Kurz: KOGNITÍVNO-BEHAVIORÁLNA HYPNOTERAPIA

16.11.2018 – 17.02.2019  |  Bratislava

Kurz KBH Kognitivno-behavioralna hypnoterapia HYPNOS Academy

Intenzívny 3-mesačný kurz Kognitívno-behaviorálnej hypnoterapie (KBH) poskytuje komplexnú teoretickú a praktickú prípravu, ktorá vám umožní pracovať samostatne ako hypnoterapeut, prípadne obohatiť vašu súčasnú terapeutickú prax o nové metódy pomoci. Na kurze si osvojíte všetko dôležité, aby ste účinne viedli sedenia, komunikáciu s klientom, diagnostiku i terapeutické techniky. Tiež sa naučíte ako efektívne vybudovať a viesť vašu vlastnú prax tak, aby ste mali vždy dostatok spokojných klientov.

Kurz je navrhnutý tak, že integruje hypnózu, kognitívno-behaviorálnu terapiu (KBT) a mindfulness do komplexnej hypnoterapie. Je to veľmi účinný model krátkodobej terapie, ktorý umožňuje úspešne pracovať s vedomou mysľou klientov a vďaka hypnóze zároveň pozitívne ovplyvňovať ich podvedomie. KBH je efektívna metóda pomoci pri širokej škále psychických i telesných porúch.

Začiatok kurzu: 16.11.2018
Miesto konania: Bratislava
Rozsah kurzu: 240 hodín
Počet dní výučby: 12 dní, 4 bloky po 3 dni
Počet účastníkov: Maximálne 12
Forma ukončenia: Certifikát KBH
Lektor: Mgr. Miroslav Danaj, Dip. CBH – zakladateľ Centra HYPNOS a diplomovaný hypnoterapeut

Kurz: KLINICKÁ HYPNÓZA

23. – 25.11.2018  |  Bratislava

Kurz Klinicka Hypnoza HYPNOS Academy

Klinická hypnóza je preukázateľne účinná metóda pomoci pri širokej škále psychických i telesných porúch. Najčastejšie sa využíva v oblasti psychických porúch (neurózy), emócií, telesných funkcií, manažmentu bolesti a neželaného správania. 

Certifikovaný kurz Klinická hypnóza prináša teoretickú aj praktickú prípravu, ktorá umožňuje poskytovať hypnotické intervencie na odbornej úrovni. Kurz je určený pre profesionálov z oblasti psychológie, zdravotníctva, pedagogiky a sociálnej práce.

Kurz  je navrhnutý tak, že integruje hypnózu do praxe pomáhajúcich profesií. Obsah, terapeutické metódy a terminológia kurzu sú v súlade s evidence-based prístupom a plne kompatibilné konvenčnou medicínou, praxou klinického psychológa aj psychoterapeuta.

Termín konania: 23-25.11.2018
Miesto konania: Bratislava
Rozsah kurzu: 3 dni (24 hodín)
Počet účastníkov: Maximálne 20
Forma ukončenia: Certifikát Klinikcá hypnóza
Lektor: Mgr. Miroslav Danaj, Dip. CBH – zakladateľ Centra HYPNOS a diplomovaný hypnoterapeut

Táto stránka používa cookies.

Prosím potvdte, či s používaním cookies súhlasíte. Ak domietnete, budete poračovať v prezeraní našej stránky bez toho, aby boli akékoľvek údaje posielané tretím stranám.