• Chudnutie hypnoterapiou (program) - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

  Program Chudnutie hypnoterapiou

  Program je vhodný ak je klient psychicky v pohode a má možnosť venovať programu dostatočnú pozornosť. Obsahuje 5 stretnutí, čo obvykle postačuje na dosiahnutie trvalej zmeny v neželanom správaní a očakávaných pozitívnych zmien.

  Priebeh programu Chudnutie hypnoterapiou

  Na začiatku programu spoločne zhodnotíme vašu situáciu, odhalíme príčiny a určíme aktuálne udržiavače neželaného stavu. Tak ako pri riešení všetkých ďalších problémov v Centre HYPNOS, aj pri skúmaní dôvodov nadváhy a nesprávneho stravovania uplatňujeme naše celostné chápanie súvislostí. Okrem vašich stravovacích návykov a pohybových aktivít preveríme aj váš emocionálny stav a psychickú nepohodu. Preskúmame všetky dôležité oblasti vášho súčasného i uplynulého života a zistíme pôvod prežívaných negatívnych pocitov, ktoré môžu mať na udržiavanie vašej nadváhy zásadný vplyv. Po ukončení diagnostiky vám objasníme dôvody vašej nadváhy a vypracujeme plán terapie s ohľadom na vaše osobnostné rysy, možnosti a aktuálne okolnosti.

  Samotná hypnoterapia začína edukáciou a zmenou nevhodných postojov. Pomôžeme vám odstrániť prípadné nesprávne myslenie, chybné správanie a znížiť mieru stresu. Hypnotickými technikami zvyšujeme vaše sebavedomie motiváciu na nadchádzajúcu pozitívnu zmenu. Hypnózou oslabujeme vaše vnímanie pocitu hladu a nutkanie na neželané správanie. Inými slovami – pomáhame vám zmeniť sa na takého človeka, akým si želáte byť vy sami.

  Výsledok programu Chudnutie hypnoterapiou

  Výsledkom programu je to, že postupne získate správne a zdravé návyky pri výbere potravín, ich množstve i rytme stravovania. Vyberiete a osvojíte si vhodnú formu pohybových aktivít a mieru záťaže zameranú na spaľovanie tukov. Naučíte sa relaxovať, zvládať stres a pracovať so svojimi emóciami.

  To najdôležitejšie však je, že zmeníte váš postoj k boju s nadváhou. Rýchle diéty a hladovanie vás už viac nemusia zaujímať, pretože vy dosiahnete dlhodobú a trvalú pozitívnu zmenu životného štýlu. To vám bude prinášať dobré pocity každý deň po zvyšok vášho života.

  Program Chudnutie hypnoterapiou vedie Ivana Matejovičová a jeho cena je 320€.

  • Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

   Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

  Chudnutie hypnoterapiou (sedenia) - Hypnóza a hypnoterapia HYPNOS

  Individuálne stretnutia - ďalšia možnosť riešenia nadváhy

  Individuálne stretnutia sú vhodnou voľbou v prípade, keď má klient pridružené problémy pri boji s nadváhou alebo ak mu spôsob života neumožňuje venovať procesu chudnutia potrebnú pozornosť.

  Ak by ste si neboli istí, ktorá z možností je pre vás tá správna, využite pol hodinovú bezplatnú konzultáciu, v rámci ktorej spoločne vyberieme aj pre vás to správne riešenie.

  • Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

   Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

  Súvisiace témy

  • Prejedanie záchvatové

   Nárazové jedenie veľkých porcií jedla súvisiace s prežívaním stresu, negatívnych pocitov alebo konkrétnych záťažových udalostí.

  • Prejedanie súvislé

   Súvislé jedenie veľkých porcií jedla bez zrejmej príčiny, v priebehu celého dňa a počas dlhšieho časového obdobia.

  • Nutkavé ujedanie

   Opakované jedenie malých dávok potravy, ktoré človek nedokáže vlastnou vôľou zastaviť alebo obmedziť.

  Oblasť : Psychika, emócie a správanie

  Súvisiace články v našom blogu