Miroslav DanajMiroslav Danaj je diplomovaný hypnoterapeut, kouč, mentor, konzultant a lektor v oblasti psychických a psychosomatických problémov, osobnostného rozvoja, medziľudských vzťahov a riešenia náročných situácií.

Spolu s mnohými terapeutickými a hypnotickými technikami využíva pri práci s klientom aj svoje znalosti a praktické zručnosti z ďalších oblastí ako psychológia, psychoterapia, sociológia, behavioralistka, NLP, verbálna a neverbálna komunikácia a mikrovýrazy tváre.

Miroslav Danaj je zakladateľ a riaditeľ Centra HYPNOS. Je skúsený terapeut, osobnostne zrelý a pragmatický človek. Vďaka jeho osobitému vnímaniu súvislostí dokáže vyriešiť aj závažné dlhotrvajúce problémy či veľmi zložité situácie.

Odborné vzdelanie

Štúdium absolvoval na prestížnej škole The UK College of Hypnosis & Hypnotherapy v Londýne, zameranej na prístup založený na dôkazoch (evidence-based). V roku 2009 získal certifikáty v oblasti Klinická hypnóza a následne získal diplom v oblasti Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia.

Svoju odbornosť neskôr rozšíril o certifikát Smoking Cessation Masterclass a stal sa okrem iného špecialistom na odvykanie od fajčenia pomocou hypnoterapie. Je členom britských organizácie The National Council for Hypnotherapy a registra hypnoterapeutov The Register for Evidence-Based Hypnotherapy & Psychotherapy.

Terapeutické techniky

Miroslav Danaj poskytuje klientom integratívnu terapiu, v rámci ktorej kombinuje tieto metódy:
• Klinická hypnoterapia
• Celostná krátkodobá hypnoterapia
• Kognitívno-behaviorálna hypnoterapia
• Racionalno-emocionalno-behavioralna terapia
• Neurolingvistické programovanie
• Psychoedukácia
• Koučing a mentoring
• Konzultačné služby

Cenník služieb - Miroslav Danaj

Platný od 01.01.2018.

Uvedené ceny zohľadňujú mieru efektívnosti a úspešnosti terapeutických intervencií terapeuta, rýchlosť a trvalosť dosiahnutých pozitívnych zmien v poroznaní s inými terapeutickými metódami a spôsobmi pomoci. Pri večerných termínoch stretnutí (po 17.00 hod.) sa k uvedeným cenám pripočíta príplatok 25%.

Krátkodobá hypnoterapia

SlužbaTrvanie stretnutiaCena za hodinu
Úvodná konzultácia30 min Zdarma
Integratívna hypnoterapia1 hodina 125 €
Osobné poradenstvo1 hodina 170 €
  • Dohodnite si bezplatnú konzultáciu

    Prekonzultuje riešenie Vášho problému s našim terapeutom osobne.

Skúsenosti klientov Miroslava Danaja

Miroslav Danaj v médiách

Napíšte Miroslavovi Danajovi

Keď si chcete dohodnúť úvodnú konzultáciu, použite prosím iný formulár >>

Meno a priezvisko*

Vek*

E-mail*

Telefónne číslo

Predmet správy*

Vaša správa